Hakkımızda

ANT Bina Yönetimi "Profesyonel Apartman ve Site Yöneticiliği" hizmeti ile bina ve sitelere değer katarak, komşuluk ilişkilerini bozmadan, şeffaf, güvenilir yönetim ilkesi ile huzurlu, mutlu yaşanabilir yönetim sistemini sizlere sunar.

Müşterilerimizin beklenti ve ihtiyaçlarına alanında uzman kişilerce hızlı bir şekilde cevap vererek, apartman ve site sakinlerini toplu yaşam alanları sorunlarından uzak tutarak evrensel kalite ve standartlarda hizmet sunmayı amaçlar.

Günümüzde bina ve site yönetimi herkesin üstlenmekten kaçındığı, büyük bir sorun haline gelmiştir. Bina ve apartman yönetiminde karşılaşılabilecek problemleri çözmek ve ihtiyaçlara karşılık vermek gerekmektedir.

Bina, site ve apartman yönetimi, yeterli bilgi ve deneyim gerektiren bir iş olduğundan son yıllarda kişilerin “yöneticiliğinden” profesyonel şirketlerin “yönetimine” doğru değişim göstermeye başlamıştır.

Ayrıca aidat ve diğer ödemelerin tahsilatı aşamasında komşuluk ilişkileri zedelenmektedir. İşte bu sebeple, anlaşmazlıkların çözümü açısından Konut ve Tesis Yönetiminin profesyonellere bırakılması büyük önem taşımaktadır.

Firmamız, Profesyonel Apartman ve Site Yönetimi konusunda uzman profesyonellerle sizlere hizmet vermekten onur duymaktadır.

Bize Ulaşın

Yıldızevler Mh. Kocasinan Bulvarı No:350 Kocasinan Tokat
info@antbinayonetimi.com 0 (384) 212 98 16
Tüm Araçlar
WhatsApp WhatsApp Hattı 0530 097 19 23